Menu strony
Cena
gra na playstation

Świetne tytuły gier na ps vita

Niewielka, wygodna i bardzo wygodna - to chyba najlepsza charakterystyka poręcznej ręcznej konsolki, jaką jest zaprojektowana kilka lat temu PS Vita. Ta konsola została wyposażona w ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a dodatkowo, co wyróżnia ją wśród konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, dający zupełnie nowe możliwości jeśli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc możliwości przedniego ekranu z panelem tylnym dostaje się sterowanie niedostępne do tej pory w innych urządzeniach.

Sprzęt sportowy dla każdego

Dla wielu osób ostateczne zerwanie ze swoimi przyzwyczajeniami życiowymi nie okazuje się wcale banalne. Porzucenie albo na przykład niewielka zmiana sposobu ich życia przychodzi im z niesamowitym trudem. Czy można coś na to zaradzić? Wygodne bieżnie , które można wstawić do każdego mieszkania mogą zwyczajowo rozwiązać wiele trudności z systematyczną dbałością o stan zdrowia.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. W letnie dni jest dużo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na łonie natury z najbliższymi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.