Menu strony
Cena
gra na playstation

Ciekawe tytuły gier na PlayStation Vita

Niewielka, wygodna i bardzo grywalna - to najlepsza chyba charakterystyka poręcznej przenośnej konsolki, jaką jest wypuszczona parę lat temu PS Vita. Konsola została wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, a dodatkowo, co odróżnia ją wśród konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje zupełnie nowe możliwości jeżeli chodzi o sterowanie podczas grania. Łącząc funkcjonalności ekranu z przodu z panelem tylnym dostaje się sterowanie niedostępne dotychczas w innych urządzeniach.

Sprzęt sportowy dla każdego

Dla wielu osób ostateczne zerwanie ze swoimi przyzwyczajeniami życiowymi nie okazuje się wcale banalne. Porzucenie albo na przykład niewielka zmiana sposobu ich życia przychodzi im z niesamowitym trudem. Czy można coś na to zaradzić? Wygodne bieżnie , które można wstawić do każdego mieszkania mogą zwyczajowo rozwiązać wiele trudności z systematyczną dbałością o stan zdrowia.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Spływ kajakowy

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te dwa dni wolne od stresu, nauki i codziennych obowiązków. W letnie dni jest dużo okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na łonie natury z najbliższymi. I wcale nie trzeba wybierać się gdzieś daleko, aby ten czas atrakcyjnie spędzić. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.